Celem tej polityki prywatności jest uszczegółowienie informacji jakie  Kingspan Sp. z o.o. może gromadzić od osób odwiedzających tę stronę, w jaki sposób informacje są wykorzystywane i jakie są praktyki  ich ujawniania. Należy pamiętać, że polityka ta ma zastosowanie tylko do strony internetowej Kingspan, a nie do stron internetowych innych firm lub organizacji, do których linki znajdują się na tej stronie. Informacje indywidualne nie będą ujawniane bez zgody osoby, która je podała. Odwiedzający są specjalnie poproszeni o podawanie informacji indywidualnych, aby istniała możliwość identyfikacji przy zapisywaniu się do korzystania z określonych usług Kingspan. W niektórych przypadkach użytkownicy mogą zostać poproszeni o dane osobiste i demograficzne w celu stworzenia bardziej dostosowanej oferty dla użytkowników strony, jednak głównie nie są to dane obowiązkowe. Od czasu do czasu, Kingspan może skontaktować się z indywidualnymi użytkownikami w zakresie Społeczności Internetowej lub w celu złożenia oferty promocyjnej. Jednakże takie komunikaty będą dostarczane wyłącznie do użytkowników, którzy wcześniej wyrazili na nie zgodę. Nie udostępniamy ani adresów e-mail ani informacji osobistych i prywatnych osobom trzecim. Kingspan zastrzega sobie jedynie prawo do wglądu i ujawnienia informacji poufnych do przestrzegania obowiązującego prawa i na wniosek uprawnionego organu administracji do wykonywania swoich działań, w celu ochrony siebie lub swoich użytkowników. W miarę możliwości Kingspan będzie próbował uzyskać uprzednią zgodę osoby,  przed ujawnieniem informacji poufnych identyfikujących tę osobę. Jak wspomniano powyżej, zastrzegamy sobie prawo do udostępniania danych zebranych na stronie, które mogą być użyteczne, osobom trzecim.  Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszej polityki prywatności, albo uważasz, że powyższe wytyczne nie są przestrzegane,  prosimy o kontakt.

Polityka prywatności




Gama produktów

Kingspan Powerpanel - Roof Glaze

Moduł Dachowy PowerPanel

Moduł krystaliczny mocowany do płyt warstwowych Kingspan za pomocą specjalnych ram. Dowiedz się więcej

 

Kingspan Powerpanel - Roof Laminate

Laminat dachowy PowerPanel

Gama izolacyjnych płyt dachowych pokrytych fabrycznie cienkowarstwowymi laminatami klejonymi bezpośrednio do warstwy zew. płyty.

Dowiedz się więcejKingspan Powerpanel - Wall Glaze

Moduł Ścienny PowerPanel

Moduł krystalcizny lub amorficzny (laminat) w pełni zintegrowany  z elewacją budynku.

Dowiedz się więcej


Zielone Certyfikaty

Kingspan Powerpanel - Brochure Rządowy program zachęcający właścicieli nieruchomości do wykorzystywania odnawialnych źródeł energii. Kliknij tutaj

Projekt szyty na miarę

Kingspan Powerpanel - Brochure

Aby uzyskać skonfigurowane rozwiązanie PV dla twoich potrzeb. Kliknij tutaj

Materiały do pobrania

Kingspan Powerpanel - Brochure

Kingspan PowerPanel – broszura PDF. Kliknij tutaj

 

 

 

 

 

 

Kingspan PowerPanel Project Survey

Ankieta Projektowa Kingspan PowerPanel PDF Kliknij tutaj